Lasīšanai: 1 minūte

Atbalsts saules paneļu uzstādīšanai

J
jautā:
02. martā, 2022
Gundega

Vai jāraksta projekts, lai saņemtu atbalstu saules paneļu uzstādīšanai?

A
atbild:
08. martā, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Ministru kabinets 1. martā apstiprināja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavoto noteikumu projektu “Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana mājsaimniecībās – atbalsts atjaunojamo energoresursu izmantošanai” nolikums”, kas paredz finansiālu atbalstu atjaunojamo energoresursu iekārtu iegādei mājsaimniecībās. Patlaban noteikumi vēl nav stājušies spēkā.

Jums projekts būs jāiesniedz valsts sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Vides investīciju fonds”, kas pieņems un vērtēs projektu iesniegumus, kā arī pieņems lēmumus par finansējuma piešķiršanu vai atteikumu. Konkurss tiks izsludināts desmit darbdienu laikā pēc šo noteikumu stāšanās spēkā.