Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Kāds ir autovadītāja stāžs pēc tiesību atgūšanas

J
jautā:
12. decembrī, 2021
Daniels

Labdien! Pirms gada bija uzlikts liegums par ātruma pārsniegšanu ārpus pilsētas uz 6 mēnešiem. Tad, kad bija pārsniegts ātrums, nebija vēl 2 gadu stāža. Vai jaunā vadītāja stāžu uz gadu pagarina?

A
atbild:
06. janvārī, 2022
Signe Laizāne
LV portāls

Transportlīdzekļa vadītāja stāžu skaita ar brīdi, kad persona saņem attiecīgas kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecību.

Savukārt atbilstoši CSL 29. panta ceturtajai daļai laika periodu, uz kuru transportlīdzekļa vadītājam ir atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības, neieskaita vadītāja stāžā.