Lasīšanai: 1 minūte

Ja grib privatizēt zemi zem dzīvokļa īpašuma

J
jautā:
06. oktobrī, 2021
Vilnis

Labdien! Vai ir iespēja privatizēt zemi zem dzīvokļa Rīgā, Stirnu ielā 36? Pie kā man būtu jāvēršas?

A
atbild:
11. oktobrī, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Vispirms jums būtu jānoskaidro, kas ir zemes īpašnieks. To var izdarīt zemesgrāmatā vai datu publicēšanas un e-pakalpojumu portālā kadastrs.lv. Pēc informācijas iegūšanas jums būtu jāvēršas pie zemes īpašnieka.