Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Vai jāmaksā nodoklis, ja nopērk auto

J
jautā:
19. septembrī, 2021
Виктор

Kупил автомобиль за 18 000. Нужно ли платить налог государству? Если да то сколько?

Nopirku automašīnu par 18 000, vai jāmaksā nodoklis valstij? Ja jā, tad kādā apmērā?

A
atbild:
27. septembrī, 2021
Lidija Dārziņa
LV portāls

Ja jautājums ir par iedzīvotāju ienākuma nodokli, tad tas jāmaksā, gūstot ienākumus, nevis no izdevumiem.

Par nodokļiem saistībā ar automašīnas ekspluatāciju un citiem pienākumiem varat izlasīt portālā latvija.lv – informācijas kopā Kā iegādāties un ekspluatēt auto Latvijā.