Lasīšanai: 1 minūte

Medmāsai nepieciešamā kvalifikācija pirmskolas izglītības iestādē

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
27. augustā, 2021
Marija

Labdien! Vai persona, kura ir medicīnas students, ir tiesīga strādāt par pirmsskolas izglītības iestādes medicīnas māsu? Šīs māsas praktiski neveic ārstniecisko darbību.

A
atbild:
06. jūlijā, 2022
Olga Lauva
juriste

Par medmāsu pirmsskolas izglītības iestādē var strādāt persona, kas ir ieguvusi Latvijas Republikā atzītu profesionālo vai 1. līmeņa augstāko profesionālo izglītību medicīnas māsas specialitātē, tai skaitā medmāsai jābūt reģistrētai Medmāsu reģistrā. Papildus jāpārzina normatīvie akti, kas reglamentē medicīniskās un sanitārās prasības pirmsskolas izglītības iestādēs.