Lasīšanai: 1 minūte

Pirmsskolas skolotāja palīgiem nepieciešama vismaz vidējā izglītība

J
jautā:
26. augustā, 2021
Jolanta

Vai pirmsskolas skolotāju palīgiem ir jābūt vismaz vidējai izglītībai?

A
atbild:
30. augustā, 2021

Pirmsskolas skolotāja palīgs vai, pēc agrākā nosaukuma, aukle ir tehniskais darbinieks, profesiju klasifikatora kods “5312 01”.  Amata pretendentam nepieciešama vidējā vai profesionālā izglītība un valsts valodas zināšanas C1 pakāpē.