Lasīšanai: 1 minūte

Mentors var būt pieredzējis pedagogs

J
jautā:
02. augustā, 2021
Santa

Labdien! Pirmsskolā jaunajam kolēģim, kurš ir vēl 1. līmeņa students, pēc MK noteikumiem Nr. 569 ir jānodrošina mentors. Vai šis mentors drīkst būt kolēģis skolotājs ar pieredzi, vai arī šim mentoram ir jābūt iegūtai apliecībai skolotājs mentors?

A
atbild:
19. augustā, 2021

Mentors var būt pieredzējis pedagogs vai arī pirmsskolas izglītības metodiķis.