Lasīšanai: 1 minūte

Logu nomaiņa tiek klasificēta kā būvniecība

J
jautā:
08. jūnijā, 2021
Poļina

Labdien! Vai logu nomaiņa ir būvniecības pakalpojumi?

A
atbild:
09. jūnijā, 2021
Inese Helmane
LV portāls

LV portāls jau ir rakstījis, ka logu nomaiņa tiek klasificēta kā būvniecība, bet būvniecību var ierosināt tikai nekustamā īpašuma īpašnieks.

Veicot logu nomaiņu, ir situācijas, kad būvvaldes saskaņojums nav nepieciešams, taču jāievēro noteikti nosacījumi. Detalizētāka informācija par logu nomaiņu Rīgā ir pieejama šeit.