Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Vai lēmumu par soda piemērošanu var pieņemt cita amatpersona

J
jautā:
06. maijā, 2021
Jānis

Vai atbilstoši AAL ir iespējama situācija, ka pret mani uzsāk administratīvo lietvedību ar lēmumu par administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu, bet lēmumu par administratīvā soda piemērošanu pieņem jau cita amatpersona apmēram stundu pēc pārkāpuma izdarīšanas?

A
atbild:
11. maijā, 2021
Sandis Zellis
jurists

Administratīvās atbildības likums neparedz to, ka pēc administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanas izskatīt administratīvā pārkāpuma lietu un pieņemt lēmumu par soda piemērošanu nevarētu attiecīgās iestādes cita amatpersona.