Lasīšanai: 1 minūte

Vai vienlaikus ir tiesības saņemt pensiju un bezdarbnieka palīdzības pabalstu

J
jautā:
06. aprīlī, 2021
Linda

Labdien! Vai man ir tiesības saņemt bezdarbnieka palīdzības pabalstu, ja saņemu invaliditātes pensiju (83,71 eiro) un bezdarbnieka pabalsts beidzās 2021. gada 27. martā?

A
atbild:
15. aprīlī, 2021
Lidija Dārziņa
LV portāls

Vienlaikus nevar saņemt bezdarbnieka palīdzības pabalstu un apdrošināšanas atlīdzību, valsts pensiju (tostarp invaliditātes pensiju), izdienas pensiju vai ikmēneša atlīdzību bezdarbniekam par algoto pagaidu sabiedrisko darbu veikšanu.

Tas noteikts likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”.