E-KONSULTĀCIJAS
>
visas atbildes Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 21923
Lasīšanai: 3 minūtes
TĒMA: e-vide
1
1

Kā iesniegt iesniegumu vecuma pensijas pārrēķinam

J
jautā:
11. decembrī, 2020
Viktors

Uz kuru e-pasta adresi var nosūtīt elektroniski parakstītu iesniegumu vecuma pensijas pārrēķinam?

A
atbild:
21. decembrī, 2020
Lidija Dārziņa
LV portāls

Nosūtīt Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai (VSAA) iesniegumu ar drošu elektronisku parakstu var uz e-pasta adresi: edoc@vsaa.gov.lv.

Visērtāk elektroniski VSAA pakalpojumus var pieprasīt portālā latvija.lv:

Iesniegumus VSAA var nosūtīt arī pa pastu, adresējot jebkurai VSAA nodaļai, vai darba laikā no plkst. 8.30 līdz 17.00 atstāt VSAA nodaļās izvietotajās pasta kastītēs (izņemot Rīgā, Talejas ielā 1).

Konsultācijas iespējams saņemt, rakstot uz e-pasta adresi konsultacijas@vsaa.gov.lv vai zvanot 64507020.

Sazināties ar VSAA klientu apkalpošanas centriem var telefoniski vai nosūtot jautājumus elektroniskajā pastā:

Nodaļas adrese

Telefons

E- pasts

Aizkraukle, Lāčplēša iela 1

65122433

aizkraukle@vsaa.gov.lv   

Alūksne, Baložu bulvāris 3

64307087

aluksne@vsaa.gov.lv

Balvi, Partizānu iela 14

64507023

balvi@vsaa.gov.lv

Bauska, Uzvaras iela 1

63924206

bauska@vsaa.gov.lv

Cēsis, Vaļņu iela 13

64122905

cesis@vsaa.gov.lv

Daugavpils, Ģimnāzijas iela 10

65476030;
23221760

daugavpils@vsaa.gov.lv

Dobele, Brīvības iela 10b

22304825

jelgava@vsaa.gov.lv

Gulbene, Ozolu iela 2a

64471243

gulbene@vsaa.gov.lv

Jēkabpils, Rīgas iela 152

65221858

jēkabpils@vsaa.gov.lv

Jelgava, Pasta iela 43

63084425

jelgava@vsaa.gov.lv

Jūrmala, Ventspils šoseja 32

63122306

tukums@vsaa.gov.lv

Krāslava, Skolas iela 7

65681610

kraslava@vsaa.gov.lv

Kuldīga, Pilsētas laukums 2

20043747

kuldiga@vsaa.gov.lv

Liepāja, Graudu iela 50

20028894

liepaja@vsaa.gov.lv

Limbaži, Rīgas iela 16

64023058

limbazi@vsaa.gov.lv

Līvāni, Rīgas iela 77

28312244

rezekne@vsaa.gov.lv

Ludza, Raiņa iela 16

65707433

ludza@vsaa.gov.lv

Madona, Raiņa iela 3

64807140

madona@vsaa.gov.lv

Ogre, Brīvības iela 33

65055168

ogre@vsaa.gov.lv

Preiļi, Raiņa bulvāris 19

20396476

rezekne@vsaa.gov.lv

Rēzekne, Viļānu iela 8

64607352

rezekne@vsaa.gov.lv

Rīga, Fridriķa iela 9

67038950

latgale@vsaa.gov.lv

Rīga, Mārupes iela 1

67600651

zemgale@vsaa.gov.lv

Rīga, Raunas ielā 64

67185601
20015409
29432114

vidzeme@vsaa.gov.lv

Rīga, Talejas iela 1

67185601
20015409
29432114

vidzeme@vsaa.gov.lv

Saldus, Avotu iela 12

20019964

saldus@vsaa.gov.lv

Sigulda, Šveices iela 12

67972530

sigulda@vsaa.gov.lv

Talsi, Kareivju iela 7

63232188

talsi@vsaa.gov.lv

Tukums, Raudas iela 12a

63122306

tukums@vsaa.gov.lv

Valka, Rīgas iela 13

64707284

valka@vsaa.gov.lv

Valmiera, Meža iela 7

64207339

valmiera@vsaa.gov.lv

Ventspils, Lakstīgalu iela 1

63607855

ventspils@vsaa.gov.lv

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
Uzdod savu jautājumu par Latvijas tiesisko regulējumu un tā piemērošanu!
Pārliecinies, vai Tavs jautājums nav jau atbildēts!
vai
UZDOT JAUTĀJUMU
Šomēnes iespējams uzdot vēl 56 jautājumus. Vairāk par e-konsultāciju sniegšanu
Lūdzam e-konsultācijās neiesniegt jautājumus par situācijām, kas saistītas ar Covid-19.
Informācija, kur vērsties, ir apkopota vietnē covid19.gov.lv.
Iepazīsti e-konsultācijas
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU