Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Mājokļu atbalsta programmu “Balsts” piemēros no 1. jūlija

J
jautā:
06. oktobrī, 2020
Edgars

Vai es varu pretendēt uz “Altum” subsīdiju “Balsts”, ja nekustamais īpašums ir iegādāts pirms 1. jūlija? Esam daudzbērnu ģimene (3+).

A
atbild:
07. oktobrī, 2020
Inese Helmane
LV portāls

“Attīstības finanšu institūcijas “Altum”” administrēto jauno mājokļu atbalsta programmu “Balsts” var piemērot no šī gada 1. jūlija izsniegtajiem aizdevumiem daudzbērnu ģimenēm.

Atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr. 95 “Noteikumi par valsts palīdzību dzīvojamās telpas iegādei vai būvniecībai” nosacījumiem subsīdija nav piemērojama iepriekš piešķirtiem un izsniegtiem aizdevumiem (jau notikušiem darījumiem).

Vairāk par noteikumiem varat lasīt LV portāla skaidrojumā “Tiks uzsākta mājokļa granta programma “Balsts””.