Lasīšanai: 1 minūte

Notariāli apstiprināta pilnvara – izmaksas

J
jautā:
20. jūlijā, 2020
Svetlana

Labdien! Cik maksā notariāli apstiprināta pilnvara vecmāmiņai (aizvest 12 gadus vecu bērnu uz ehokardiogrammas izmeklēšanu)? Iepriekš pateicos!

A
atbild:
13. oktobrī, 2020
Latvijas Zvērinātu notāru padome
Ilze Popele, zvērināta notāre

Pilnvaras cena nepilngadīgo interešu pārstāvībai ar valsts nodevu un pievienotās vērtības nodokli ir 19,10 EUR. Iesaku pārdomāt, vai nav izdevīgāk pilnvaru taisīt nevis vienam konkrētam gadījumam, bet gan ilgtermiņā – lai vecmāmiņa varētu pārstāvēt bērna vecākus arī citreiz un citās iestādēs.