Kāda izglītība nepieciešama, lai strādātu ar skolēniem, kuriem ir mācīšanās grūtības

J
jautā:
05. jūnijā, 2020
Guna

Labdien! 1987. gadā Liepājas Valsts pedagoģiskajā institūtā ieguvu pamatskolas skolotāja kvalifikāciju, 2006. gadā ieguvu divus IZM sertifikātus: tiesības mācīt speciālās izglītības programmās pamatizglītības pakāpē un tiesības mācīt matemātiku speciālās programmās pamatizglītības pakāpē. Vai ar šādu izglītību varu strādāt vispārizglītojošajā skolā, kurā tiek apmācīti arī skolēni ar mācīšanās traucējumiem?

A
atbild:
15. jūnijā, 2020
Izglītības kvalitātes valsts dienests
Jana Veinberga, vecākā eksperte

Lai sniegtu pamatotu atbildi, šajā gadījumā būtu jāredz jūsu izglītības dokumenti un jāsaņem informācija, kādus mācību priekšmetus kādās izglītības programmās vēlaties mācīt. Tādēļ aicinām vērsties Izglītības kvalitātes valsts dienestā ar lūgumu sniegt skaidrojumu, nosūtot uz e-pastu: ikvd@ikvd.gov.lv informāciju par mācību priekšmetiem, kurus vēlaties mācīt, kā arī pievienojot vēstulei izglītības dokumentu kopijas, arī diploma pielikumu.