Lasīšanai: 1 minūte

Pēc CSDD vadīšanas eksāmena ir tiesības noskatīties nofilmēto materiālu

J
jautā:
02. maijā, 2020
Konrāds

Vai man ir tiesības pēc braukšanas eksāmena redzēt videoierakstu: ne visu, bet konkrētu laiku un vietu?

A
atbild:
02. jūnijā, 2020
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Ieva Bērziņa, Komunikācijas departaments

Personai ir tiesības pēc vadīšanas eksāmena noskatīties nofilmēto materiālu. Ja ir šāda nepieciešamība, jāvēršas CSDD Klientu apkalpošanas centrā, kurā tika kārtots eksāmens.

Lūgums iepriekš saskaņot apmeklējuma laiku. Vienlaikus vēršam uzmanību, ka ieraksta materiāli tiek glabāti divus mēnešus.