Lasīšanai: 1 minūte

Noskaidrot lietas attīstību var pie procesa virzītāja

J
jautā:
16. februārī, 2020
Arvīds

Labdien! Vēlos uzzināt, cik ilgs laiks paiet līdz gala lēmuma pieņemšanai krimināllietā par CSN, kura izraisītājs ir gājis bojā. CSN notika 27.10.2019., un līdz šim brīdim nav pieņemts gala lēmums šajā lietā. Esmu atzīts par cietušo, bet, tā kā policijas datubāzē nav ierakstīts vainīgais, nevaru saņemt no apdrošinātājiem nekādu kompensāciju. Par šo lietas gala lēmumu esmu vairākas reizes interesējies policijā, bet neko konkrēti neesmu uzzinājis. Jau ir pagājuši vairāki policista vārdiem izteiktie termiņi. Vai var kaut kā pasteidzināt lietas virzību?

A
atbild:
23. martā, 2020

Kriminālprocesa likuma 26. un 27. pants noteic procesa virzītāju un viņa pilnvaras kriminālprocesā. No panta izriet, ka jāvēršas pie procesa virzītāja.