Lasīšanai: 1 minūte

Darbinieka iesniegums atvaļinājuma izmantošanai

J
jautā:
06. janvārī, 2020
Inese

Sveiki! 30. martā dodos dekrēta atvaļinājumā, bet pirms tam vēlos doties atvaļinājumā.
Saņēmu informāciju, ka līdz martam man būs neizņemtas 30 kalendāra nedēļas. Ar kuru datumu man ir jāraksta iesniegums atvaļinājumam? Un ar kuru datumu jānoslēdz? Paldies!

A
atbild:
14. janvārī, 2020
Zaida Kalniņa
LV portāls

Ja Jums ir neizmantots atvaļinājums 30 kalendāra dienu apmērā un, sākot ar 30. martu, ir prognozēta pirmsdzemdību atvaļinājuma piešķiršana, tad iesniegumā darba devējam Jums būtu jālūdz atvaļinājuma piešķiršana ar 27. februāri.

Darbiniekam nav pienākuma iesniegumā norādīt atvaļinājuma pēdējo dienu.

Kā noformēt iesniegumu, lasiet skaidrojumā “Kā pieteikties ikgadējam atvaļinājumam”.