Lasīšanai: 1 minūte

Kā atcelt pie notāra noslēgtu vienošanos par uzturlīdzekļiem

J
jautā:
15. decembrī, 2019
Rita

Labdien! Uzreiz pēc 18 gadu vecuma sasniegšanas ar tēvu noslēdzām vienošanos (pie notāra) par uzturlīdzekļu maksāšanu 85 eiro apmērā. Šobrīd esmu sākusi strādāt paralēli mācībām un gribu atteikties no uzturlīdzekļiem sakarā ar to, ka varu sevi apgādāt, kā arī tētim ir radušās problēmas ar veselību. Kā to var izdarīt?

A
atbild:
13. janvārī, 2020
Latvijas Zvērinātu notāru padome
Jānis Skrastiņš, priekšsēdētājs

Vienošanos iespējams atcelt tādā pašā veidā, kā tā tika noslēgta. Proti, Jums kopā ar tēti ir jādodas pie zvērināta notāra. Tas var nebūt tas pats notārs, pie kura vienošanās noslēgta, bet jebkurš cits zvērināts notārs Latvijā.

Ja abi lietojat e-parakstu, to var izdarīt arī attālināti, tiekoties ar notāru t. s. virtuālajā birojā videokonferences formā portālā www.latvijasnotars.lv.