Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Piebraucamos ceļus iekšpagalmos remontē izpilddirekcija

J
jautā:
16. janvārī, 2013
Igors Jermolajevs

Labdien, tāda situācija: kurš atbild par ceļiem iekšpagalmos! Kurš tos apkalpo un kurš atbild ja tiec uz ceļa bedrē un dabū automašīnas bojājumus. Zvanīju uz satiksmes departamentu, tie sūta mani uz Rīgas izpilddirekciju, savukārt tie neko nezin un sūta jau uz namu pārvaldi kura atbild par tieši to ceļa gabalu, bet savukārt namu pārvalde vispār nezin ko darīt un sāta uz Rīgas departamentu atpakaļ. Tieši interesē ceļš Rīgā, Silciema ielā starp 15/1 namu un 15/3 namu ceļa posmu. Paldies.

A
atbild:
30. janvārī, 2013
SIA „Rīgas namu pārvaldnieks”
Krists Leiškalns, preses sekretārs

Saskaņā ar Rīgas domes 2008.gada 8.jūlija saistošo noteikumu Nr.125 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi" 12.punktu Rīgas pilsētas pašvaldības izpilddirekcijas nodrošina pašvaldības administratīvajā teritorijā publiskajā lietošanā esošo pagalmu, piebraucamo ceļu uzturēšanu, labiekārtošanu un remontu.