Lasīšanai: 1 minūte

Kādu atbildību uzņemas īpašnieks, piekrītot savā īpašumā reģistrēt juridisko adresi

J
jautā:
03. septembrī, 2019
Agris

Kādu atbildību uzņemas īpašnieks, kas dod piekrišanu juridiskās adreses reģistrēšanai savā īpašumā? Vai ir iespējams noslēgt līgumu uz noteiktu laiku?

A
atbild:
11. septembrī, 2019
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Jolanta Kramerovska, zvērināta advokāte

Īpašnieks, kas dod piekrišanu juridiskās adreses reģistrācijai savā īpašumā, neuzņemas atbildību par komercsabiedrības atrašanos adresē vai citu tās darbību. Jautājumā nav sniegta informācija, par kādu līgumu ir runa un kādi ir faktiskie apstākļi, bet, atbildot vispārīgi, līgumi var tikt noslēgti uz noteiktu laiku.