Lasīšanai: 1 minūte

Kādi dokumenti jāiesniedz, lai privatizētu dzīvokli ierakstītu zemesgrāmatā

J
jautā:
11. jūlijā, 2019
Mirdza

Kādi dokumenti jāiesniedz (jāuzrāda), lai privatizētu dzīvokli ierakstītu zemesgrāmatā? Cik tas maksā?

A
atbild:
24. oktobrī, 2019
Latvijas notārs
Jānis Skrastiņš, priekšsēdētājs, zvērināts notārs

Jums jāvēršas pie zvērināta notāra, lai saņemtu nostiprinājuma lūgumu īpašumtiesību reģistrācijai zemesgrāmatā. Izmaksas ir atkarīgas no dažādiem faktiem, kas attiecas uz Jūsu konkrēto gadījumu, tāpēc uz šo jautājuma daļu varēs atbildēt konkrētais notārs, kuram tie visi no Jums būs zināmi.