Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Ja nav aizdevuma līguma, strīds būs jāizšķir tiesā

J
jautā:
05. jūlijā, 2019
Janis

Esmu parādā savai draudzenei 13 tūkstošus eiro, bet viņa grib, lai tos atdodu uzreiz. Protams, tas nav iespējams! Vai varam noslēgt vienošanos, ka šo summu atmaksāju gada laikā?

A
atbild:
05. augustā, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Lai sniegtu atbildi, būtu nepieciešams zināt, kā puses ir noslēgušas vienošanos par aizdevuma piešķiršanu un kas minēts aizdevuma līgumā (ja tāds ir). Ja vienošanās ir bijusi mutiska un aizdevēja nav ar mieru noslēgt rakstisku vienošanos, kas ietver parāda atmaksas grafiku, strīds, visticamāk, būs jāizšķir tiesā.