Jaunas Eiropas veselības apdrošināšanas kartes saņemšanas iespējas

J
jautā:
04. maijā, 2019
Svetlana

Kā pagarināt EVAK?

A
atbild:
08. maijā, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Ir vairākas iespējas, kā saņemt jaunu Eiropas veselības apdrošināšanas karti jeb EVAK:

Elektronisks pieteikums tiek izskatīts 3 darba dienu laikā pēc tā saņemšanas, un EVAK tiek nosūtīta pa pastu uz pieteikumā norādīto adresi.

Plašāka informācija pieejama NVD mājaslapas sadaļā “Pakalpojumi” > EVAK karte.