Lasīšanai: 1 minūte

Kad jāreģistrē ārvalstīs iegādāts transportlīdzeklis

J
jautā:
13. martā, 2019
Raimonds

Labdien! Vai ir jāreģistrē auto no ASV izsoles, ja ar to nav plānots braukt līdz restaurēšanas beigām?

A
atbild:
14. martā, 2019
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Jānis Aizpors, Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likuma 10. pantu ceļu satiksmē iesaistīto transportlīdzekļu reģistrācija veicama piecu dienu laikā pēc transportlīdzekļa iegādes vai ārvalstīs iegādāta transportlīdzekļa ievešanas dienas. Ja no ārvalstīm ievestu transportlīdzekli neizmanto ceļu satiksmē, to var nereģistrēt, taču transportlīdzeklis jāuzrāda agregātu numuru salīdzināšanai piecu dienu laikā pēc tā ievešanas Latvijā.