Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Komercķīlas reģistrācija

J
jautā:
07. decembrī, 2021
Arsēnijs

Esmu iegādājies automašīnu līzingā, palikuši pēdējie seši maksājumu mēneši, un CSDD ir uzlikts komercķīlas liegums, esmu transportlīdzekļa turētājs, bet līzinga kompānija – īpašnieks.  Pret kuru pusi ir vērsts šis komercķīlas liegums: pret mani kā turētāju vai līzinga kompāniju kā īpašnieku?

A
atbild:
09. martā, 2022
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Mārtiņš Mālmeisters, Komunikācijas departamenta vadītājas vietnieks

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) reģistrā nav informācijas par reģistrēto transportlīdzekļu uzliktajām ķīlām.

Vienlaikus CSDD Reģistrācijas departaments informē, ka informāciju par to, kurai personai piemērota atzīme par komercķīlas reģistrāciju, var saņemt Uzņēmumu reģistra (UR) uzturētajā Komercķīlu reģistrā (UR kontaktinformāciju var meklēt šeit).