Lasīšanai: 1 minūte

Lēmumu par slimības pabalstu pieņem, kad saņemta visa informācija

J
jautā:
08. janvārī, 2019
Armands Dauksts

Slimības pabalstam iesniegums iesniegts 27.12.2018. Kad varētu saņemt informāciju par pabalsta saņemšanas datumu?

A
atbild:
10. janvārī, 2019
Lidija Dārziņa
LV portāls

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) lēmumu par slimības pabalsta piešķiršanu pieņem desmit dienu laikā pēc tam, kad VSAA nodaļa ir saņēmusi visus pabalsta piešķiršanai nepieciešamos dokumentus.

Informāciju par darbnespējas lapām B Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra elektroniski saņem no E-veselības sistēmas. Pabalsta pieprasītājam ir jāiesniedz iesniegums pabalsta piešķiršanai. Pabalstu pārskaita kredītiestādes vai pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, kas norādīts iesniegumā.