Lasīšanai: 1 minūte

Kā atsavināt likvidētas sabiedrības ar ierobežotu atbildību transportlīdzekli

J
jautā:
06. augustā, 2018
Roberts

Uz likvidētas SIA vārda bija reģistrēts transportlīdzeklis. Tagad radusies nepieciešamība atgūt atpakaļ no likvidētās SIA transportlīdzekli, bet īpašnieks, kam piederēja 51% no SIA, ir miris. Kādas darbības jāveic, lai no likvidētās SIA varētu atgūt transportlīdzekli un pārrakstīt uz fizisku personu?

A
atbild:
14. augustā, 2018
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Rolands Rumba, sabiedrisko attiecību speciālists

Ja uzņēmums likvidēts, bet tā īpašumā joprojām ir reģistrēts transportlīdzeklis, iesniegumu par šī transportlīdzekļa noņemšanu no uzskaites atsavināšanai un atsavināšanu citai personai var iesniegt šī uzņēmuma likvidators.