Lasīšanai: 1 minūte

Sabiedriskais transports - bez maksas

J
jautā:
26. aprīlī, 2010
Lilija
Vai II grupas invalīdam, kas nedzīvo Rīgā, ir tiesības sabiedriskajā transportā braukt bez maksas?
A
atbild:
26. aprīlī, 2010
Lolita Lūse
LV portāls
Jā, II grupas invalīdam ir tiesības Rīgas sabiedriskajā transportā braukt bez maksas arī tad, ja viņš nedzīvo Rīgā. Iekāpjot transportlīdzeklī, tā vadītājam jāuzrāda invalīda apliecība, lai saņemtu bezmaksas jeb nulles biļeti braucienam.