Lasīšanai: 1 minūte

Izsoles akta apstiprināšana

J
jautā:
07. martā, 2017
ULDIS

Ir spēkā stājies spriedums par izsoles akta apstiprināšanu, un iegūtais īpašums ir nostiprināts zemesgrāmatā. Kurā tiesā ir jāvēršas, lai iegūtu spriedumu/izpildu rakstu ievešanai valdījumā?

A
atbild:
30. martā, 2017

Saskaņā ar Civilprocesa likuma 613. panta septīto daļu Jums ar iesniegumu jāvēršas tajā rajona (pilsētas) tiesas zemesgrāmatu nodaļā, kas taisījusi lēmumu par izsoles akta apstiprināšanu.