Lasīšanai: 1 minūte

Vai sieva ar vīru var strādāt vienā zinātniskā projektā?

J
jautā:
07. decembrī, 2016
Eva

Vai mēs ar vīru varam strādāt kopā vienā zinātniskā projektā? Vai var viens no mums būt projektā vadītājs? Vai var projekta vadītājs, šajā gadījumā, parakstīt aktu par padarītu darbu citam zinātniekam – sievai? Vai cita (ar projektu nesaistīta) persona var parakstīt šo darbu pieņemšanas aktu?

A
atbild:
11. janvārī, 2017
Izglītības un zinātnes ministrija
Inta Bērziņa, Komunikācijas un dokumentu pārvaldības nodaļas vecākā konsultante

Tas atkarīgs no konkrētā zinātniskā projekta noteikumiem. Vispārējā gadījumā vīrs un sieva var strādāt vienā projektā, turklāt viens no viņiem arī var būt vadītājs (ja nav noteikts citādi). Līdz ar to būtu jāvēršas pie atbildīgās iestādes, kas nodarbojas ar projekta uzraudzību, lai pieprasītu informāciju par šo atsevišķo projektu.