DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. jūnijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Pūrē pārbūvē tiltu pār Abavu; satiksme novirzīta pa apbraucamo ceļu 

Tukuma novada Pūres pagastā sākta tilta pār Abavu pārbūve uz vietējā autoceļa Dziļkalni–Pūre (V1464) (6,50. km). Abpus tiltam kilometra garumā arī pārbūvēs autoceļa V1464 posmu (5,85.– 6,85. km). Būvdarbi ilgs līdz nākamā gada pavasarim. 1978. gadā uzbūvēto tiltu nojauks un uzbūvēs jaunu dzelzsbetona tiltu. Demontāžas darbi jau ir sākti, satiksme pār veco tiltu ir slēgta. 

Slēgtā posma apbraukšana ir organizēta pa autoceļu V1464, pašvaldības ceļu C4 Meiniķi–Skrimbas un pašvaldībai piederošu tiltu pār Abavu uz C4 un Ventspils šoseju (A10). Būvdarbu vietas apbraukšanai jāplāno papildu 10 minūtes ceļā. Uz apbraucamā ceļa tilta pār Abavu noteikts transportlīdzekļu masas ierobežojums līdz  30 t. Būvprojekts un pagaidu satiksmes organizācija ir saskaņoti ar Tukuma novada pašvaldību.  

Būvdarbu ietvaros jaunajam tiltam izbūvēs pāļu pamatus, krasta balstus un starpbalstus un dzelzsbetona laidumu konstrukciju, tilta konusu nostiprinājumus, kā arī asfaltbetona segumu uz tilta.   

Ceļa posma pārbūvi plānots sākt augustā, tās laikā autoceļa V1464 posmā izbūvēs salturīgo kārtu, nesaistītu minerālmateriālu nesošo kārtu un ieklās asfaltbetonu divās kārtās. Vietās, kur nepieciešams pastiprināt ceļa pamatus, izbūvēs arī reciklēto kārtu. 

Tilta un ceļa būvdarbus veic SIA Viadukts par līgumcenu 1 548 681,87 eiro (ar PVN), būvuzraudzību nodrošina AS Ceļuprojekts, pārbūves projekta autors SIA Inženierbūve 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI