DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. maijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība
1
1

Gatavojoties latviešu valodas eksāmenam, LU vidusskolēniem piedāvā lekcijas ierakstu 

Publicitātes foto

8. maijā Latvijas Universitāte (LU) vidusskolēnus aicināja uz vienu iemīļotākajiem ikgadējiem pasākumiem – “Padomi eksāmeniem”. Tajā LU eksperti saistošās lekcijās klātesošajiem deva padomus, kā sagatavoties gaidāmajiem eksāmeniem, lai šajos nozīmīgajos pārbaudes darbos sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus. 

Tuvojoties centralizētajam eksāmenam latviešu valodā, LU aicina vidusskolēnus vairot pārliecību par savām spējām un izmantot iespēju noskatīties LU Latvistikas un baltistikas nodaļas docentes Intas Urbanovičas vadītās lekcijas ierakstu LU Youtube platformā: IERAKSTS ŠEIT. 

Līdzīgas lekcijas no pasākuma “Padomi eksāmeniem” norises LU sociālo tīklu kontos un portālā www.lu.lv būs pieejamas arī pirms nākamo centralizēto eksāmenu – angļu valodā un matemātikā – norises, kā arī pirms populārāko un sarežģītāko izvēles eksāmenu – bioloģijā, fizikā, ķīmijā un vēsturē – norises. 

Uzņemšana studijās šogad norisināsies no 16. līdz 22. jūlijam. Vairāk par LU studiju programmām un uzņemšanu lasāms LU portālā. 

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI