DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. janvārī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

ViA organizē apmācību ciklu uzņēmējdarbības prasmju veicināšanai “Biznesa laboratorija 2024” 

Lai sniegtu iespējas attīstīt uzņēmējdarbības prasmes un radīt jaunas idejas biznesā, Vidzemes Augstskola no 15. februāra līdz 9. maijam organizēs nodarbību ciklu “Biznesa laboratorija 2024”. 

Apmācību ciklā norisināsies sešas praktiskas un izglītojošas nodarbības par tādām tēmām kā “Uzņēmēja motivācija un domāšanas veidi”, “Inovāciju tipi”, “Biznesa modeļa izstrāde”, “Digitālais mārketings un zīmols”, “Finanšu pārvaldība” un “Prezentācijas prasmes”. “Biznesa laboratorijā” norisināsies ne tikai nodarbības, bet arī dalībnieki varēs veidot sadarbības, piedalīties diskusijās, klausīties iedvesmas stāstus un izstrādāt savu biznesa ideju aizmetņus. 

Apmācības notiks katru otro ceturtdienu (izņemot 26. februārī) vakaros no plkst. 18.00 līdz 21.00 gan attālināti, gan klātienē.  
 
“Biznesa laboratorija 2024” tiek organizēta ar Limbažu novada un Smiltenes novada pašvaldību atbalstu, tāpēc tajā šogad nodarbībās aicināti piedalīties ne tikai ViA studenti, bet arī iepriekš minēto novadu iedzīvotāji. 
 
ViA studenti, kuri vēlas pieteikties nodarbībās, aicinām pieteikties līdz 28. janvārim, aizpildot pieteikuma anketu un īsi pamatojot savu motivāciju šeit: https://ej.uz/B-Lab2024_anketa. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Piedalīšanās nodarbības – bez maksas. 

“Biznesa laboratorija 2024” programmu skatīt šeit: https://ej.uz/ViABiznesalaboratorija  

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI