DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. novembrī, 2023
Lasīšanai: 5 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

NVA Vakanču gadatirgū Rīgā vairāk nekā 60 darba devēju piedāvās 2290 brīvas darbavietas

2023. gada 7. novembrī no pulksten 11.00 līdz 15.00 Rīgas konferenču un pasākumu centrā “Fantadroms” (Gustava Zemgala gatvē 74a, Rīgā) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus, kurā vairāk nekā 60 darba devēju piedāvās 2290 brīvas darbavietas dažādas kvalifikācijas darba meklētājiem.

Plkst. 11.00 Vakanču gadatirgu atklās Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs Reinis Uzulnieks, NVA direktore Evita Simsone un NVA Rīgas reģionālās filiāles vadītāja vietniece Sandra Tarabrina. Pasākuma apmeklētāji līdz plkst. 15.00 varēs satikties ar darba devējiem un pārrunāt nodarbinātības iespējas, noskaidrot informāciju par piedāvātajām vakancēm, darba specifiku, apstākļiem, karjeras izaugsmes iespējām un pieteikties piemērotām darbavietām. 

Darba iespējas NVA Vakanču gadatirgū Rīgā piedāvās uzņēmumi “Aerones Engineering”, “Air Baltic Corporation”, “Amber Distribution Latvija”, “APL Fresh Food”, “APL Restaurants”, “Aurumus”, “Baltcom”, “Baltic Restaurants Latvia”,  “Building Service”, “CCC Riga Digital Services / TELUS International”, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, “Civinity Latvija”, “Clean R”, “Cognizant”, “Dižozols Plus”, “Dziedniecība”, “Eco Baltia vide”, “Evolution Latvia”, “Forevers”, “Gemoss”, “Given Latvia”, “Grifs AG”, “G4S Latvia”, “Hagberg”, “Havas Latvia”, “Hornbaek Baltic”, “Kronospan”, “Latvijas dzezceļš”, “Latvijas Finieris”, “Lāči”, “Lidl Latvija”, “Lido”, Liepājas autobusu parks, “Lyngson”, “Maxima Latvija”, “Medicīnas sabiedrība "ARS””, Nacionālie bruņotie spēki, “Olainfarm”, “Pasažieru vilciens”, „Premier Restaurants Latvia”, "PRO Fashion",  “Rimi Latvia”, “Rīgas nami”, “Rīgas namu pārvaldnieks”, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs, Rīgas pašvaldības policija, “Rīgas piena kombināts”, "Rīgas satiksme", Rīgas sociālās aprūpes centrs "Mežciems", Rīgas sociālās aprūpes centrs “Stella maris”, “Secure Solutions Latvia”, “Semarah Hotel Management”,  “SOL Baltics”, Starptautiskā lidosta "Rīga",  “Tiamo grupa”, “Tietoevry”, “Tolmets”, Valsts policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, “Vizii”, “Žaks-2” u.c.

Piedaloties Vakanču gadatirgū, vairāki darba devēji ne vien piedāvās darba meklētājiem aktuālās vakances un veiks pirmās darba intervijas, bet arī prezentēs savus uzņēmumus un iestādes, detalizētāk informējot par darbības specifiku un karjeras izaugsmes iespējām. Rīgas konferenču un pasākumu centra “Fantadroms” Prezentāciju telpā plkst. 11.15 savus uzņēmumus prezentēs “Tolmets” un  "PRO Fashion", plkst. 11.35 -  “Dižozols Plus” un “Lyngston”, plkst. 11.55 - "Rīgas satiksme" un Valsts policija, plkst. 12.15 -  Starptautiskā lidosta "Rīga" un “Premier Restaurants Latvia”, plkst. 12.35 – “Latvijas Finieris” un “Baltic Restaurants”, plkst. 12.55 - Rīgas pašvaldības policija un “Secure Solutions Latvia”, plkst. 13.15 - "G4S Latvia" un “Dziedniecība”, plkst. 13.35 – “Lido” un “Eco Baltia vide”, plkst. 13.55 – “Forevers” un “Sol Baltics” Latvijas filiāle, plkst. 14.15 – “CCC Riga Digital Services/TELUS International” un Rīgas sociālās aprūpes centrs "Mežciems", plkst. 14.35 – “Rīgas nami” un “Air Baltic Corporation”.

Vakanču gadatirgū darbosies NVA stends. NVA speciālisti konsultēs karjeras plānošanas, darba meklēšanas un darba mobilitātes jautājumos, kā arī informēs par NVA pakalpojumiem, tostarp par darbam nepieciešamo zināšanu un prasmju apguves un pilnveides iespējām ar valsts atbalstu.

NVA Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba meklētājiem atrast piemērotu darbu, bet darba devējiem - vajadzīgos darbiniekus! Dalība pasākumā ir bez maksas! Nāc un satiec savu darba devēju!

Vakanču gadatirgus Latvijas reģionos NVA, sākot ar 2013.gada pavasari, organizēja ik gadu, taču Covid-19 pandēmijas laikā šo pasākumu rīkošana tika pārtraukta. NVA Vakanču gadatirgu organizēšana klātienē ir atsākta šoruden.  2023.gadā NVA Vakanču gadatirgi tiek rīkoti ESF projekta “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001 ietvaros.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI