DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. oktobrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība
1
1

Ikgadējā RTU Fukšu balle pārtop vērienīgā studentu draudzības festivālā «StudyFest 2023»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments aicina visus Latvijas studentus uz lielāko studentu pasākumu «StudyFest 2023», kurā vienas nakts garumā būs iespējams izbaudīt gan dažādas aktivitātes, gan dibināt studentu dzīvē un nākotnes karjerā vajadzīgus kontaktus, gan arī vienkārši baudīt labu mūziku un uz brīdi atvilkt elpu pēc straujā studiju sākuma. Festivāls notiks piektdien, 27. oktobrī, plkst. 19.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

«Pasākuma galvenais mērķis ir ne tikai priecēt apmeklētājus ar dažādiem Latvijā zināmu mūziķu priekšnesumiem, bet arī veicināt Latvijas studentu tīklošanos un kontaktu dibināšanu, kas vēlāk viņiem varētu noderēt nākotnes karjerā,» saka RTU Studentu parlamenta prezidente Aneta Tarasova.

Dažādu universitāšu studentiem ir svarīga savstarpējo kontaktu dibināšana ne tikai nākotnes karjeras, bet arī patlaban notiekošās augstskolu konsolidācijas kontekstā, kad, apvienojoties augstskolām, lielākas kļūs arī attiecīgo augstskolu studentu saimes. «StudyFest 2023» ir solījuši piedalīties arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Liepājas Universitātes, Ventspils Augstskolas un Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes studenti. 

Pasākuma rīkotāji šogad ir īpaši parūpējušies, lai apmeklētājiem būtu pēc iespējas dažādāks un daudzveidīgāks aktivitāšu klāsts – vairāku uzņēmumu – RTU Studentu parlamenta sadarbības partneru – pārstāvji ir sagatavojuši studentiem dažādas aktivitātes, savukārt skatuves mākslinieki izvēlēti tā, lai katrs pārstāvētu citu žanru. Šogad uz skatuves kāps jauniešu vidū iecienītā grupa «Olas», jaunais Latvijas hip-hop reperis Wiesulis, Drum&Bass un grupa «KRATA», latviešu popa izpildītājs Lauris Reiniks, DJ NiklāvZ un grupa «Bermudu divstūris».

«StudyFest 2023» ir transformējies no tradicionālās Fukšu balles, ko 2012. gadā iedibināja tā laika RTU aktīvie studenti un kas tradicionāli notika pēc pirmkursnieku iesvētībām studentu kārtā. Gadiem ritot, Fukšu balle ir kļuvusi par neaizmirstamu vienu no nozīmīgākajiem studentu akadēmiskā gada pasākumiem.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI