DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. oktobrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Finanses

CFLA iepazīstina Melnkalnes Finanšu ministrijas pārstāvjus ar izveidoto PPP sistēmu Latvijā 

Publicitātes foto

Centrālās finanšu un līgumu aģentūra (CFLA), kas nodrošina Publiskās un privātas partnerības (PPP) kompetences centra funkcijas Latvijā, šodien, 2023. gada 24. oktobrī, uzņem Melnkalnes (Montenegro) Finanšu ministrijas pārstāvjus, lai iepazīstinātu kolēģus ar izveidoto PPP sistēmu Latvijā, pieredzi un praksi dažādu PPP sadarbību jautājumos. 

Melnkalnes vizīte turpināsies četras dienas, respektīvi, līdz 2023.gada 27.oktobrim. CFLA mācību laikā dalībniekiem tiek sniegtas zināšanas par CFLA jomu PPP projektu attīstīšanā, PPP politiku un tiesisko regulējumu, PPP atbildīgajām institūcijām un organizācijām, galvenajām problēmām, riskiem un izaicinājumiem PPP projekta īstenošanā, kā arī citām tēmām. Tāpat vizītes laikā ir paredzēta arī pirmā Latvijas PPP projekta – Ķekavas apvedceļa – apmeklēšana. Četru dienu laikā pieredzē ar Melnkalnes delegāciju dalīsies gan publiskā, gan privātā sektora, tai skaitā Finanšu ministrijas, Iepirkumu uzraudzības biroja, Latvijas valsts ceļu, Rīgas domes, Iekšlietu ministrijas, kā arī “Deloitte Latvia” pārstāvji. 

Melnkalnes vizīte par PPP tematiku ir pozitīvs apliecinājums Latvijas sekmīgajai pieredzei PPP politikas izstrādē un ieviešanā. Šī vizīte apliecina arī Eiropas Savienības (ES) kandidātvalstu un potenciālo kandidātvalstu interesi par Latviju kā pozitīvu piemēru sekmīgā integrācijā ES un ES fondu līdzekļu efektīvā ieguldīšanai, jo 2023. gadā vien CFLA ir uzņēmusi vizītes no Melnkalnes, Ziemeļmaķedonijas, Kosovas, Moldovas, kā arī iesaistījusies pieredzes apmaiņas programmās Albānijā un Ziemeļmaķedonijā. Arī turpmāk CFLA plāno aktīvi atbalstīt potenciālās ES kandidātvalstis, daloties ar Latvijas pieredzi efektīvas ES fondu vadības sistēmas un PPP ieviešanas modeļa izveidē. 

Vizīte tiek finansēta no Eiropas Savienības pieredzes apmaiņas programmas TAEIX līdzekļiem. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI