DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
02. martā, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Vēl tikai 2. martā, var izmantot līdz 2022. gada 30. decembrim iegādātās Rīgas sabiedriskā transporta biļetes

2. marts ir pēdējā diena, kad Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespējams izmantot biļetes, kas iegādātas par veco tarifu. 3. martā šīs biļetes braukšanai sabiedriskajā transportā vairs nebūs derīgas. Neizmantotās biļetes var atgriezt “Rīgas satiksmei” 12 mēnešu laikā no iegādes brīža un saņemt naudu 100% apmērā.

Lai saņemtu atpakaļ naudu par biļetēm, kas iegādātas līdz 2022. gada 30. decembrim, klienti var rakstīt iesniegumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, un to sūtīt uz info@rigassatiksme.lv. Iesniegumā jānorāda klienta personas dati – vārds, uzvārds un personas kods, kā arī bankas konta numurs, uz kuru jāpārskaita nauda, un e-talona numurs. Ja naudas atmaksa tiek prasīta par biļetēm, kas iegādātas dzeltenajā vai zilajā nepersonalizētajā e-talonā, iesniegumam klāt jāpievieno arī fotogrāfija, kur redzams minēto e-talonu numurs. Tāpat klienti var doties uz kādu no “Rīgas satiksmes” klientu centriem, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu (pase vai eID karte), kā arī e-talonu, kurā iegādātas biļetes par veco tarifu.

Kā zināms, lai motivētu pasažierus sabiedrisko transportu izmantot regulāri, no 2023. gada ir būtiski samazinātas mēneša biļešu cenas, un patlaban mēneša biļete visiem sabiedriskā transporta veidiem maksā 30 eiro, iepriekšējo 50 eiro vietā. Tāpat ieviests jauns biļetes veids – 90 minūšu biļete, kuras cena ir 1.50 eiro un tā aizstāj viena brauciena un vienas stundas biļetes. Pasažieriem, kuriem ir Rīgas domes piešķirtā daļējā (piemēram, studenti, pedagogi u.c.) atlaide, mēneša biļeti visiem transporta veidiem var iegādāties ar 50% atlaidi, proti, par 15 eiro, līdzšinējo 16 eiro vietā. Savukārt strādājošie vecuma pensionāri no 2. janvāra Rīgas sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI