DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. jūnijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Nacionālie bruņotie spēki kopā ar sabiedrotajiem piedalīsies pasākumā “Traktordiena 2022”

Sestdien, 2. jūlijā, Tērvetes pagasta Dobeles novada AS “Agrofirma Tērvete” laukā  notiks pasākums “Traktordiena 2022”, kura laikā iedzīvotājiem no plkst. 9.30 līdz 16.00 būs iespēja apmeklēt Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes un NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas militārās tehnikas un ekipējuma izstādi, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs kopā ar karavīriem.

Tāpat pasākuma apmeklētāji varēs aplūkot arī Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes militāro tehniku un ekipējumu, kā arī uzzināt par dienesta iespējām Zemessardzē.

Pasākumā “Traktordiena 2022” piedalīsies aptuveni 80 karavīru no Mehanizētās kājnieku brigādes un NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas Latvijā, kā arī Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes zemessargi.

Šobrīd NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupa Latvijā apvieno aptuveni 1700 karavīru no 10 valstīm – Albānijas, Čehijas, Spānijas, Itālijas, Islandes, Melnkalnes, Polijas, Slovākijas, Slovēnijas un Kanādas, kas ir vadošā valsts Latvijā izvietotajam NATO bataljonam.

Pasākums “Traktordiena 2022” notiek jau vienpadsmito reizi, un tā mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, organizēt pieredzes apmaiņu starp uzņēmējiem, lauksaimniecības nozares speciālistiem, valsts un nevalstiskā sektora pārstāvjiem un interesentiem, dodot iespēju visiem satikties vienuviet, iegūt informāciju, izglītoties, atpūsties un iepazīt Latvijas lauksaimniecību un laukus.

Plašāka informācija par pasākuma norisi pieejama tīmekļvietnē http://flla.lv/Traktordiena.

Iedzīvotāju ievērībai

Lai nodrošinātu militārās tehnikas izstādi Dobeles novadā, 2. jūlijā pa autoceļiem pārvietosies Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto valstu militārā tehnika maršrutā Ādaži-Tērvete-Ādaži.

Nacionālie bruņotie spēki aicina ar sapratni izturēties pret īslaicīgiem ceļu satiksmes apgrūtinājumiem.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU