DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. martā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

No pirmdienas, 15. marta, 1. un 5. autobusa maršrutā kursēs trolejbusi

“Rīgas satiksme” informē, ka, veicot resursu pārdali un efektīvāk izmantojot visus uzņēmuma rīcībā esošos resursus, no 15. marta uz pagaidu laiku 1. un 5. autobusa maršrutā pasažieru pārvadājumus veiks nevis autobusi, bet gan garie trolejbusi.

Maršruta numerācija tiks saglabāta, taču papildus numerācijai tiks pievienots A burts  – attiecīgi 1A. Abrenes iela  – Berģu ciems un 5A. Abrenes iela  – Mežciems. Citas izmaiņas pasažieru apkalpošanā nebūs un 1. un 5. autobusa maršrutā norīkotie trolejbusi brauks pa to pašu autobusu maršrutu, apstāsies visās maršrutā paredzētajās pieturvietās, kā arī kursēs pēc tāda paša kustības grafika.

Pasažieri, kuri pārvietojas iepriekš minētajos autobusa maršrutos un iegādājušies mēneša braukšanas biļeti, varēs to turpināt izmantot 1A un 5A maršruta trolejbusos.

Minētajos maršrutos kursējošos autobusus pasažieru plūsmas mazināšanai novirzīs citos maršrutos, savukārt 1. un 5. autobusa maršruta infrastruktūra ļauj pasažieru pārvadājumus veikt ar trolejbusiem - daļu maršruta posmu trolejbusi veiks pieslēdzoties kontakttīklam, bet daļu ar dīzeļģeneratoru.

Lai mazinātu COVID-19 izplatības risku, nepieciešama ikviena cilvēka iesaiste, tāpēc svarīgi, lai iedzīvotāji pēc iespējas mazāk sociāli kontaktētos un izmantotu sabiedrisko transportu ārkārtējās situācijas laikā tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams.

Saziņai ar “Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmantojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu “Sazinies ar mums”, kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU