DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

No 1. maija būs izmaiņas 30., 37., 41. un 54. autobusa maršruta kustībā

Turpinoties tramvaja sliežu, apakšzemes komunikāciju, kā arī citiem infrastruktūras pārbūves darbiem, no 1. maija Slokas ielā virzienā uz Imantu, posmā no Mārtiņa ielas līdz Hāmaņa ielai, tiks slēgta transportlīdzekļu kustība. Līdz ar to 30., 37., 41. un 54. maršruta autobuss kustības virzienā uz Daugavgrīvu, Imantu un Voleriem kursēs pa apvedceļu. Savukārt virzienā uz centu autobusi atsāks kursēt pamatmaršrutā.  

30. maršruta autobusi virzienā uz Daugavgrīvu kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Kalnciema ielu, Baložu ielu, Kristapa ielu, Melnsila ielu, Vīlipa ielu, Dzirciema ielu un tālāk pa maršrutu.  

Autobuss maršrutā neapstāsies pieturvietās "Mārtiņa iela" un "Baldones iela", bet apvedceļā apstāsties pieturvietās "Baložu iela", "Melnsila iela", 'Āgenskalna iela" un "Kuldīgas iela". 

37., 41. maršruta autobusi virzienā uz Imantu kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Kalnciema ielu, Baložu ielu, Kristapa ielu, Melnsila ielu, Vīlipa ielu, Dzirciema ielu, Jūrmalas gatvi un tālāk pa maršrutu. 

Autobuss maršrutā neapstāsies pieturvietā "Baldones iela", bet apvedceļā apstāsties pieturvietās "Baložu iela", "Melnsila iela", 'Āgenskalna iela" un "Kuldīgas iela". 

54. maršruta autobusi virzienā uz Voleriem kursēs pa maršrutu līdz Slokas ielai, tālāk pa Slokas ielu, Kalnciema ielu, Baložu ielu, Kristapa ielu, Melnsila ielu, Vīlipa ielu, Dzirciema ielu un tālāk pa maršrutu. 

Autobuss maršrutā neapstāsies pieturvietās "Mārtiņa iela" un "Baldones iela", bet apvedceļā apstāsties pieturvietās "Baložu iela", "Melnsila iela", 'Āgenskalna iela" un "Kuldīgas iela". 

1., 5. tramvaja maršruta un 30., 54. autobusa maršruta pieturvieta "Mārtiņa iela"  Slokas ielā virzienā uz centru paliek slēgta. 

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “x”, “facebook”. 

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI