DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. novembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra

Okupācijas muzejs 11.novembrī dāvinās apmeklētājiem grāmatas par vēsturi

Publicēts pirms 3 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Atzīmējot Lāčplēša dienu, Latvijas Okupācijas muzejs vēlas sveikt savus apmeklētājus un atbalstītājus ar grāmatu dāvinājumu. Grāmatas varēs apskatīt un saņemt gan muzeja pagaidu telpās Raiņa bulvārī 7gan izstādē “Čekas vēsture Latvijā “ Brīvības ielā 61, tā sauktajā Stūra mājā.

Muzejs dāvinās tādas grāmatas kā vēstures doktora Ulda Neiburga 2017. gadā izdoto “Draudu un cerību lokā : Latvijas pretošanās kustība un Rietumu sabiedrotie, (1941-1945)”, muzeja darbinieku Kristīnes Čakstiņas un Riharda Pētersona sastādīto un 2017. gadā izdoto piemiņas vietu ceļvedi pa Rīgu un Rīgas apkārtni “Latvija un tās iedzīvotāji cīņā par savu valsti un pretestība okupāciju varām, 1918-1991”, kā arī senākus izdevumus — Edvarda Andersa atmiņu grāmatu ”Latviešu vidū holokausta laikā”, Māra Bišofa zīmējums un  Andas Līces apceres “Sveša vara” un represijās cietušo cilvēku liecību apkopojuma 5. un 6. sējumu Via dolorosa : staļinisma upuru liecības.

Lai apmeklētāji svētku dienā netraucēti un ievērojot distancēšanos un piesardzības pasākumus varētu apmeklēt pagaidu ekspozīciju un izstādi “Čekas vēsture Latvijā”, muzejs arī pagarina darba laiku. Abas izstādes 11. novembrī strādās no 11.00 līdz 19.00

Latvijas Okupācijas muzejs nav valsts muzejs, tā darbību nodrošina sabiedriska organizācija Latvijas Okupācijas muzeja biedrība, kas būs pateicīga par ikvienu atbalsta ziedojumu muzeja tālākai darbībai.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI