DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. septembrī, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

“Latvijas Vēstnesis” atsāk informatīvos seminārus bibliotekāriem

Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” turpina tikties ar Latvijas bibliotēku pārstāvjiem, lai iepazīstinātu ar valsts informācijas platformas iespējām un nostiprinātu iemaņas darbā ar  tās vietnēm - vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv un juristavards.lv / žurnāls “Jurista Vārds”.

Jau informējām, ka gada sākumā piecās Latvijas pilsētās “Latvijas Vēstnesis” aicināja bibliotekārus uz informatīvajiem semināriem, to dalībniekus iepazīstinot ar Latvijas Vēstneša uzturētajām četrām vietnēm kā vienotu valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformu un sniedzot padomus to ērtākai lietošanai.

Semināru pirmais cikls noslēdzās maijā un, septembrim sākoties, ar pasākumu Bauskas Centrālajā  bibliotēkā atklāts jaunais rudens semināru cikls. Kopumā līdz gada beigām oficiālais izdevējs sadarbībā ar Kultūras informācijas sistēmu centru rīkos vēl trīs šāda veida tikšanās ar bibliotēku pārstāvjiem no Salaspils, Limbažiem un Rēzeknes.

Pirmais seminārs, kas noritēja 4. septembrī, Bauskas Centrālajā bibliotēkā, novērtēts kā ļoti noderīgs.

Lūk, dažas no atsauksmēm:

  1. "Šodienas atklājums ir LV portāls. Tagad zināšu, ka tas sevī ietver ļoti daudz svarīgas informācijas. Paldies par to!"
  2. "Vairākas lietas līdz šim nebija zināmas. Uzzināju par daudzveidīgo saturu un meklēšanas iespējām. Ļoti noderīga un universāla informācija."
  3. "Patiesībā pārsteidza tas, ka šīs juridiskās platformas ir ērti lietojamas. Nākotnē noteikti izmantošu vairāk."

Trīs nākamie semināri:

  • 13. novembrī - Latvijas Nacionālajā bibliotēkā,
  • 15. novembrī - Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā,
  • 28. novembrī - Limbažu Galvenajā bibliotēkā.

Par oficiālo izdevēju “Latvijas Vēstnesis”

Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma. “Latvijas Vēstnesis” nodrošina - oficiālo publikāciju (vestnesis.lv), tiesību aktu pieejamību (likumi.lv), to skaidrošanu (lvportals.lv) un diskusiju tiesiskai domai un praksei (žurnāls “Jurista Vārds”, juristavards.lv).

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU