DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. februārī, 2017
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Starptautiskā lidosta Rīga atzīta par TOP darba devēju

Starptautiskā lidosta "Rīga" atzīta par TOP darba devēju personāla atlases kompānijas “CV-Online Latvia” veiktajā pētījumā, saņemot 2. novērtējumu transporta un loģistikas sektorā un tādējādi kļūstot par vienu no Latvijas iekārojamākajiem un populārākajiem darba devējiem. Aptaujā piedalījās 11 861 darba ņēmēji, nosaucot 3 244 uzņēmumus.

Lidostas "Rīga" valdes priekšsēdētāja Ilona Līce norāda: "Rūpes par darbiniekiem ir viena no lidostas svarīgākajām prioritātēm, jo mūsu darbā, kur profesionalitāte, pieredze un lojalitāte uzņēmumam ir īpaši svarīga, ikviens darbinieks ir vērtība. Rūpējoties par darbiniekiem, lidosta aizvien ievieš jaunus atbalsta mehānismus, un jaunākais no tiem ir uzsākts pagājušā gadā sadarbībā ar Labklājības ministriju: kopš vasaras lidosta atbalsta savus maiņu darbiniekus, palīdzot segt izmaksas par auklīšu pakalpojumiem. Vēlos pateikties lidostas kolektīvam par pagājušā gadā paveikto, palīdzot sasniegt uzņēmuma mērķus, un arī potenciālajiem lidostas darbiniekiem, kuri ir novērtējuši lidostu kā vienu no iekarojamākajiem darba devējiem Latvijā!"

2016. gada beigās starptautiskajā lidostā "Rīga" strādāja 1108 darbinieki; pasažieru apkalpošanas jomā 26,1%, infrastruktūras uzturēšanā – 17,2%, drošības nodrošināšanā – 40,2% un administrācijā – 16,5%. Lidosta arī piedāvā plašas prakses iespējas dažādu jomu studentiem un topošajiem speciālistiem, kā arī iesaistās bērnu un jauniešu nodarbinātības pasākumos vasarā. Jau vairākus gadus pēc kārtas lidostai ir piešķirts Ģimenei draudzīga uzņēmuma statuss, novērtējot lidostas sniegto atbalstu darbiniekiem darba un ģimenes dzīves līdzsvarošanai.

Starptautiskā lidosta "Rīga" ir vadošā lidosta Baltijas valstīs, apkalpojot 45% no Baltijas valstu pasažieriem. No starptautiskās lidostas "Rīga" ziemas sezonā iespējams doties uz 60, bet vasaras sezonā - uz 80 galamērķiem, ko nodrošina vairāk nekā 20 lidsabiedrības.

Laura Karnīte
Komunikāciju vienības vadītāja
VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga""

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU