DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. decembrī, 2016
Lasīšanai: 1 minūte
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs sveic Satversmes tiesu 20.gadadienā

Publicēts pirms 9 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>
Piektdien, 9.decembrī, tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs apsveicis Latvijas Republikas Satversmes tiesu 20.gadadienā.

Tieslietu ministrs atzīst: "Pirms 20 gadiem, 1996.gada 9.decembrī, Tiesu pils Zaļajā zālē man bija liels gods un atbildība likumā noteiktajā kārtībā sasaukt Satversmes tiesas tiesnešus uz pirmo sēdi un vadīt to līdz Satversmes tiesas tieneša Aivara Endziņa ievēlēšanai Satversmes tiesas priekšsēdētāja vietas izpildītāja amatā."

Šajos 20 gados Satversmes tiesa ir nepārtraukti attīstījusies un pilnveidojusies, tādējādi iegūstot sabiedrības cieņu un uzticēšanos. Tieši Satversmes tiesa ir Latvijas kā demokrātiskas, tiesiskas, sociāli atbildīgas un nacionālas valsts garants, uzsver Dzintars Rasnačs.

Svētku dienā sveicot Satversmes tiesas priekšsēdētāju un tiesnešus, tieslietu ministrs novēl arī turpmāk nodrošināt taisnīgu Latvijas Republikas Satversmes piemērošanu, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem.

Andris Vitenburgs
Tieslietu ministra preses sekretārs

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI