DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. septembrī, 2010
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Aicina pieteikties LTSA Ziemas čempionātam vairākos sporta spēļu veidos

Publicēts pirms 15 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>
Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) aicina komandas līdz 25. oktobrim pieteikties kārtējam Ziemas čempionātam dažādos sporta spēļu veidos - volejbolā, basketbolā un minifutbolā.

LTSA Ziemas čempionātu organizē jau 15. reizi, lai atbalstītu strādājošo sporta aktivitātes un dotu iespēju komandām piedalīties sacensībās dažādos sporta spēļu veidos. LTSA piedāvā komandām pieteikties šādiem sporta veidiem:

  • volejbolā (sieviešu, vīriešu, jauktajām un veterānu komandām);
  • basketbolā (vīriešu, sieviešu un jauktajām komandām);
  • minifutbolā (vīriešu komandām).

LTSA čempionāts notiks no 2010. gada oktobra līdz 2011. gada aprīlim ar sabraukuma spēlēm. Sacensības tiek organizētas dažādās Latvijas vietās atkarībā no pieteikto komandu piederības pilsētai vai novadam. Sacensības notiek saskaņā ar LTSA valdes sēdē apstiprinātu nolikumu un kalendāru, kas iepriekš tiek apspriests pārstāvju sanāksmē. Tāpat arī dalības maksa tiek noteikta pārstāvju sanāksmē, atkarībā no komandu skaita un izspēles sistēmas attiecīgajos sporta veidos.

Sīkāku informāciju par LTSA XV Ziemas čempionātu un pieteikšanos iespējams iegūt LTSA mājas lapā www.sportsvisiem.lv, zvanot pa tālruni 67226215, vai rakstot e-pastu ltsa@riga.lv.

Papildu informācija:
Latvijas Tautas sporta asociācija
Tālr: 67226215; 29412801
E-pasts: ltsa@riga.lv
www.sportsvisiem.lv

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI