NORISES
>
Notikumi, problēmas, aktuālas tēmas
TĒMAS
21. jūnijā, 2018
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Dienas fakts
TĒMA: Kultūra

Uz Zāļu tirgu ielīgot!

Doma laukumā un 11. novembra krastmalā norisinās vērienīgs pasākums – "Līgo, Rīga! Līgo, Latvija!".

FOTO: Paula Čurkste, LETA

Divas dienas – 21. un 22. jūnijā – Rīgā norisinās tradicionālais Zāļu un amatniecības tirgus. Šogad tas izvērties plašāks un notiek ne tikai Doma laukumā, bet arī 11. novembra krastmalā, piedāvājot plašu kultūras programmu.

Rīgas tirgus vēsturiskajā vietā – 11. novembra krastmalā – Zāļu tirgu bagātina arī plaša koncertprogramma, kurā piedalās gan aktieri no visiem Latvijas teātriem, gan galvaspilsētas pašdarbības kolektīvi – kori, folkloras kopas un deju kolektīvi. Apmeklētājiem sagādāta arī iespēja iesaistīties Jāņu rotaļās un Līgo tradīciju izzināšanā.

Kā informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde, galvaspilsētā 11. novembra krastmalā šajos saulgriežos norisinās trīs vērienīgi pasākumi: vasaras saulgrieži – starptautiskā folkloras festivāla “Baltica 2018” noslēgums, Zāļu un amatniecības tirgus ar Latvijas teātru zelta ziņģu koncertu, kā arī tradicionālais pasākums “Līgosim krastmalā!”. Visus trīs pasākumus vieno nosaukums “Līgo Rīga! Līgo Latvija!”. Šis trīs dienu notikums ir iekļauts Latvijas valsts simtgades svinību nacionālajā pasākumu plānā.

Pasākumu programma pieejama šeit. Ieeja pasākumos ir bez maksas, arī sabiedriskais transports Rīgā 23. un 24. jūnijā ir bez maksas.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU