Lasīšanai: 1 minūte

Par pilnvaru pensijas saņemšanai pastā

J
jautā:
25. maijā, 2016
Inese Noreika

Kā ir iespējams pārreģistrēt pilnvaru pastā pensijas saņemšanai no vienas personas citai personai?

A
atbild:
30. maijā, 2016

Šajā gadījumā ir jāanulē iepriekš izdotā pilnvara un jānoformē jauna. Noformēt pilnvaru ir iespējams gan pie notāra, gan jebkurā “Latvijas Pasta” nodaļā. “Latvijas Pastā” šis pakalpojums maksās 10 eiro.