Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Nodokļa atvieglojuma par nestrādājošu laulāto nav

J
jautā:
05. janvārī, 2016
Andrejs

Vai taisnība, ka, sākot ar 01.01.2016, bērna kopšanas atvaļinājumā esoša māte vairs nevar būt vīra apgādībā?

A
atbild:
06. janvārī, 2016
Lidija Dārziņa
LV portāls

Jā, no 2016.gada 1.janvāra ir sašaurināts to personu loks, par kurām nodokļa maksātājs ir tiesīgs piemērot atvieglojumu kā par apgādībā esošām personām. No šā gada vairs nevar piemērot  nodokļa atvieglojumu par nestrādājošu laulāto.