Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Uz Krājbanku slēgt kontu nav jādodas

J
jautā:
13. decembrī, 2011
Daina Bērziņa

Labdien! Es biju/esmu krājbankas kliente. Vēlējos noskaidrot, kā rīkoties ar bankā atvērto kontu - ja banka aktīvi nedarbojas, vai man ir vēl jāiet uz kādu Krājbankas filiāli, lai slēgtu savu kontu?

A
atbild:
19. decembrī, 2011
Lidija Dārziņa
LV portāls

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Upleja informēja, ka uz minēto banku nevienam nav jādodas slēgt kontus, jo šī banka vairs nesniedz nekādus finanšu pakalpojumus, kopš tās darbība ir apturēta (FKTK 21.11.2011. lēmums).

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas mājaslapā varat atrast atbildes uz jautājumiem par  „Latvijas Krājbanku” sadaļā „Noderīga informācija” (par klientu kredītiem AS "Latvijas Krājbanka", par valsts garantētās atlīdzības izmaksu “Latvijas Krājbankas” klientiem u.c. paskaidrojumus).

Papildu informācijai LV portāla sagatavotie skaidrojumi: