Lasīšanai: 1 minūte

Pilnvara, braucot ar citas personas auto ārpus LV

J
jautā:
26. jūnijā, 2011
Biruta Hāne

Vai, braucot uz Igauniju ar citai personai piederošu automašīnu, ir vajadzīga pilnvara?

A
atbild:
08. jūlijā, 2011
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Jānis Aizpors, Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs

Latvijā, vadot citai personai piederošu transportlīdzekli, pilnvara nav nepieciešama. Par to, vai uz ārvalsti dodoties nepieciešama pilnvara, iesakām interesēties konkrētās valsts pārstāvniecībā vai atbildīgajās institūcijās. CSDD no savas puses iesaka šādu pilnvaru sagatavot, lai izvairītos no iespējamiem pārpratumiem.